sauna fińska i japońska; masaż leczniczy i relaksacyjny; zabiegi na ciało; tężnia; terapia dźwiękiem gongów i mis tybetańskich; hydromasaż Microsilk; Day SPA sauna fińska i japońska; masaż leczniczy i relaksacyjny; zabiegi na ciało; tężnia; terapia dźwiękiem gongów i mis tybetańskich; hydromasaż Microsilk; Day SPA sauna fińska i japońska; masaż leczniczy i relaksacyjny; zabiegi na ciało; tężnia; terapia dźwiękiem gongów i mis tybetańskich; hydromasaż Microsilk; Day SPA
RELAKS * ZDROWIE * URODA

Sauna skalna (Japońska)

Tradycyjna sauna japońska jest to metoda na długowieczność i jeden z najciekawszych zabiegów medycyny holistycznej na świecie.

Z sauny skalnej mogą korzystać dzieci i osoby starsze, ponieważ jest bezpieczniejsza niż inne sauny. Temperatura płyt krzemionkowych wynosi 40 – 44°C i jest dużo niższa niż w saunie tradycyjnej. Zaletą tych płyt jest zdolność emitowania promieniowania podczerwonego, które wnika na 3 – 5 cm w głąb ciała pobudzając procesy zachodzące wewnątrz organizmu na poziomie komórkowym.

Przy zabiegu nie występuje nadmierne pocenie i nieprzyjemny zapach, który jest charakterystyczny dla innych saun. Japończycy określają ten rodzaj potu jako „pot perłowy” tworzący na powierzchni skóry sebum o właściwościach bakteriobójczych. Nie ma uczucia gorąca, które utrudnia oddychanie.

Sesja w saunie japońskiej jest relaksująca, polepsza nastrój, redukuje stres i pomaga w leczeniu bezsenności. Ciepło, które przenika do ciała, pomaga w rozluźnieniu mięśni, otwarciu porów, przez które organizm pozbywa się toksyn i metali ciężkich oraz przyspiesza metabolizm, który pełni istotną rolę w procesach odchudzania i redukcji cellulitu. Leżakowanie na saunie zwiększa odporność i ma działanie przeciwbólowe. Po seansie skóra staje się gładka, elastyczna i jędrna.

Z naszego łóżka do saunowania może korzystać zarówno jedna jaki i dwie osoby. Zabiegowi towarzyszy relaksująca muzyka, która pogłębia doznania.

Zabieg trwa 40 minut, a najlepsze efekty można uzyskać przy systematycznym korzystaniu.

Seans pojedynczy 40 minut  – 80 PLN od osoby

Close
Please support the site
By clicking any of these buttons you help our site to get better