sauna fińska i japońska; masaż leczniczy i relaksacyjny; zabiegi na ciało; tężnia; terapia dźwiękiem gongów i mis tybetańskich; hydromasaż Microsilk; Day SPA sauna fińska i japońska; masaż leczniczy i relaksacyjny; zabiegi na ciało; tężnia; terapia dźwiękiem gongów i mis tybetańskich; hydromasaż Microsilk; Day SPA sauna fińska i japońska; masaż leczniczy i relaksacyjny; zabiegi na ciało; tężnia; terapia dźwiękiem gongów i mis tybetańskich; hydromasaż Microsilk; Day SPA
RELAKS * ZDROWIE * URODA

Peeling kawitacyjny + algi

– skuteczne oczyszczenie i odżywienie

Peeling kawitacyjny to nowoczesna metoda wykorzystywana do bezbolesnego i głębokiego oczyszczania skóry, alternatywa dla tradycyjnej metody manualnego  oczyszczania twarzy. Usuwanie zanieczyszczeń oraz martwych komórek skóry następuje w sposób bezpieczny i pozbawiony efektów ubocznych.
Zabieg ten wykonywany jest przy pomocy urządzenia wytwarzającego fale ultradźwiękowe, które po skierowaniu na wilgotną skórę wywołują efekt kawitacji. Rozpylona na skórze woda tworzy mikroskopijne pęcherzyki wypełnione rozrzedzonym gazem, które pod wpływem drgań ultradźwiękowych gwałtownie pękają. W wyniku tych działań dochodzi do rozbicia martwych komórek i odsłonięcia młodszej warstwy skóry, wolnej od nadmiaru łoju, bakterii czy substancji toksycznych. Peeling kawitacyjny charakteryzuje się bezbolesnym i bezpiecznym przebiegiem, co jest niewątpliwie jego zaletą. Głównym efektem zabiegu jest odświeżenie skóry, poprawa jej krążenia, oczyszczenie. Dzięki mikroskopijnym pęcherzykom uzyskujemy efekt mikromasażu, co pobudza naszą skórę.

Efekty zabiegu:

– usuwa zanieczyszczenia skóry,
– usuwa przebarwienia naskórka
– uwalnia pory od łoju, bakterii i substancji toksycznych
– pomaga w leczeniu trądziku poprzez działanie sterylizujące,
– regeneruje skórę i mięśnie mimiczne,
– przyśpiesza mikrokrążenie,
– głęboko nawilża poprzez mikromasaż,
– poprawia wymianę jonową, wzmaga produkcję kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego
– poprawia strukturę blizn.

Czas  trwania i cena : 70 min – 120 PLN

Uproszczony schemat zabiegu: demakijaż-peeling-maska algowa-krem na zakończenie zabiegu
Każdy zabieg na twarz wzbogacony jest o masaż twarzy.

Close
Please support the site
By clicking any of these buttons you help our site to get better