sauna fińska i japońska; masaż leczniczy i relaksacyjny; zabiegi na ciało; tężnia; terapia dźwiękiem gongów i mis tybetańskich; hydromasaż Microsilk; Day SPA sauna fińska i japońska; masaż leczniczy i relaksacyjny; zabiegi na ciało; tężnia; terapia dźwiękiem gongów i mis tybetańskich; hydromasaż Microsilk; Day SPA sauna fińska i japońska; masaż leczniczy i relaksacyjny; zabiegi na ciało; tężnia; terapia dźwiękiem gongów i mis tybetańskich; hydromasaż Microsilk; Day SPA
RELAKS * ZDROWIE * URODA

Terapia dźwiękiem

Od wieków wiadomo, że dźwięk może uzdrowić nie tylko ciało, ale i umysł człowieka. Misy tybetańskie i gongi są formą muzykoterapii, która wywołuje silny efekt leczniczy, zapewnia równowagę fizyczną, psychiczną, emocjonalną i duchową.

W XVII w. naukowiec Chladini odkrył, że w odpowiednich warunkach dźwięki wpływają na kształtowanie się materii, dzięki czemu powstają różnego rodzaju wzory geometryczne charakterystyczne dla danej częstotliwości.

Obecne odkrycia fizyki kwantowej wskazują na to, że wszystko jest wibracją i podlega zmianom oraz wzajemnym wpływom. Fizycy kwantowi przebadali czystość fal dźwiękowych, jakie emitują gongi i misy i stwierdzili, że fale te wnikają w nasze ciało, pomiędzy jego atomy i powodują rozluźnienie napięcia emocjonalnego, tonizację uczuć, zanik blokad istniejących w ciele, wyciszenie się i transformację emocji do tego stopnia, że w naszym życiu mogą zajść pozytywne zmiany.

Ludzkie ciało posiada pamięć przeżytych emocji, nawet tych, które pozornie wypieramy. Zepchnięte do poziomu podświadomości, zatruwają nasz organizm i są przyczyną większości chorób.

Terapia dźwiękowa oparta jest na zasadzie rezonansu, dzięki któremu bardziej intensywne i harmoniczne drgania rozprzestrzeniają się na inne – słabsze lub niezdrowe. W ten sposób uzdrowione ciało zaczyna wytwarzać własną, jedyną, niepowtarzalną, zdrową wibrację

Korzyści z terapii dźwiękiem:

Harmonijne dźwięki odgrywają dużą rolę w procesie rozwoju osobistego, dodając odwagi i pewności siebie.

Terapie są stosowane w leczeniu chorób, w relaksacji i medytacji.

Pomagają uzyskać zdrowe wibracje we wszystkich poziomach organicznych, umysłowych lub psychicznych, emocjonalnych i duchowych.

Naukowo udowodniono, że dźwięk mis tybetańskich może prowadzić wręcz do samozniszczenia komórek rakowych.

Ponadto pomagają zmienić niekorzystne stany gniewu, lęku, smutku, stresu itp. na stan spokoju, relaksu i harmonii, które uzdrawiają i zapewniają mistyczne doznania.

Misy tybetańskie pomagają nam wejść w stan prawdziwej świadomości lub jeszcze wyżej, gdzie znajdziemy prawdziwy spokój.

Pomagają odblokować i uwolnić zablokowaną energię.

Równoważą pracę półkul mózgowych, zapewniają jasność umysłu, zwiększają kreatywność, polepszają koncentrację, produktywność, twórczość i skupienie.

Sprawiają, że człowiek staje się bardziej spokojny i zrównoważony.

Kontrolują stany bezsenności i nadpobudliwości.

Likwidują bóle głowy, zaburzenia pracy jelit, choroby kobiece, przykurcze mięśni, stany zapalne stawów, choroby układu krążenia, zaburzenia łaknienia, stany lękowe i depresyjne.

Są przydatne w usuwaniu z organizmu toksyn oraz w okresach rehabilitacji i rekonwalescencji po operacjach, zabiegach chirurgicznych, wylewach, zawałach i udarach.

Czas trwania: 1h – cena 130 PLN