sauna fińska i japońska; masaż leczniczy i relaksacyjny; zabiegi na ciało; tężnia; terapia dźwiękiem gongów i mis tybetańskich; hydromasaż Microsilk; Day SPA sauna fińska i japońska; masaż leczniczy i relaksacyjny; zabiegi na ciało; tężnia; terapia dźwiękiem gongów i mis tybetańskich; hydromasaż Microsilk; Day SPA sauna fińska i japońska; masaż leczniczy i relaksacyjny; zabiegi na ciało; tężnia; terapia dźwiękiem gongów i mis tybetańskich; hydromasaż Microsilk; Day SPA
RELAKS * ZDROWIE * URODA

Przygotowanie do wiosny

– pielęgnacyjny zabieg oczyszczająco – regenerujący

Kompleksowy zabieg przeznaczony do każdego rodzaju cery, zwłaszcza do skóry zmęczonej, zszarzałej, pozbawionej elastyczności i nawilżenia. Zabieg jest komponowane indywidualnie dla każdego Klienta pod kątem specyficznych wymagań jego skóry. Intensywnie regenerujący, uaktywnia przemiany komórkowe i wygładza zmarszczki. Składniki aktywne o ukierunkowanym działaniu sprawiają, że skóra staje się bardziej elastyczna, gładka, napięta i widocznie odświeżona. Zabieg przyspiesza proces regeneracji skóry.
Pielęgnacja rozpoczyna się od peelingu kawitacyjnego, który w delikatny, ale skuteczny sposób przygotowuje skórę do przyjęcia skoncentrowanego zastrzyku odżywczego w postaci ampułki (indywidualnie dobranej w zależności od potrzeb skóry Klienta). Użycie sonoforezy zapewnia intensywne wykorzystanie aktywnych składników zawartych w kosmetykach.
Maska hialuronowa zwiększy nawilżenie skóry i wypłyci zmarszczki. Wspiera odnowę komórkową chroniąc przed wpływem szkodliwych czynników i wolnych rodników.
Zabieg zostaje zakończony relaksacyjnym masażem twarzy, który dodatkowo pobudza układ limfatyczny oraz krwionośny. Relaksuje i wprowadza harmonię między ciałem i umysłem.

Efekty zabiegu:
– złuszczenie pogrubionej warstwy naskórka i oczyszczenie
– zniwelowanie oznak zmęczenia
– poprawa stopnia poziomu nawilżenia
– wygładzenie i wyrównanie kolorytu
– poprawa jędrności i elastyczności skóry
– stymulacja produkcji kolagenu i elastyny
– odprężenie i relaksacja

Czas trwania i cena: 120 min.

– 170 PLN

Uproszczony schemat zabiegu: demakijaż-peeling kawitacyjny-ampułka z sonoforezą – maska hialuronowa – masaż twarzy odżywczym kremem