sauna fińska i japońska; masaż leczniczy i relaksacyjny; zabiegi na ciało; tężnia; terapia dźwiękiem gongów i mis tybetańskich; hydromasaż Microsilk; Day SPA sauna fińska i japońska; masaż leczniczy i relaksacyjny; zabiegi na ciało; tężnia; terapia dźwiękiem gongów i mis tybetańskich; hydromasaż Microsilk; Day SPA sauna fińska i japońska; masaż leczniczy i relaksacyjny; zabiegi na ciało; tężnia; terapia dźwiękiem gongów i mis tybetańskich; hydromasaż Microsilk; Day SPA
RELAKS * ZDROWIE * URODA

Bezinwazyjna hialuronoplastyka

– innowacyjna metoda odmładzania skóry

„Mijają dni mijają lata…” z upływem czasu nasza skóra traci elastyczność i powstają zmarszczki. Co możemy z tym zrobić? Czy możemy zatrzymać proces starzenia się skóry? Naukowcy firmy HYAMATRIX® uczynili duży krok w kierunku rozwiązania tego problemu. Odkryli rewolucyjną metodę odmładzania skóry.

Sekret innowacji HYAMATRIX® tkwi w unikalnej kombinacji składników aktywnych: destrukturyzowanego kwasu hialuronowego i peptydów macierzowych. Składniki HYAMATRIX® są odpowiedzialne za zatrzymanie młodości skóry na długi czas, a unikalny mechanizm działania aktywuje zdolność skóry do odnowy komórkowej.
Preparaty HYAMATRIX® pozwalają na uzupełnienie bezinwazyjnych zabiegów HYAMATRIX®, które przez długi czas utrzymują swój pozytywny efekt.
W czym tkwi sekret?
W większości kremów anti-aging występuje kwas hialuronowy o rozmiarze cząsteczek, które nie są w stanie dotrzeć do głębszych warstw naskórka lub podlegają rozkładowi w ciągu kilku dni.
W preparatach HYAMATRIX® znajduje się nanotechnologicznie destrukturyzowany kwas hialuronowy, który z łatwością przenika do głębszych warstw skóry i uzupełnia niedobór kwasu hialuronowego w przestrzeni międzykomórkowej. Peptydy macierzowe odpowiedzialne są za strukturyzację kwasu hialuronowego, blokowanie hialuronidazy, intensywną regenerację skóry, a także produkcję kolagenu i elastyny.
Profesjonalne preparaty anty-aging HYAMATRIX® zapewniają optymalne warunki do fizjologicznego podziału zdrowych komórek skóry, tym samym zmniejszają biologiczny wiek skóry tak długo, jak to możliwe.
HYAMATRIX® jest skuteczną alternatywą dla zabiegów inwazyjnych nie tylko dlatego, że preparaty nawilżają, spłycają zmarszczki, ale zmieniają strukturę biologiczną skóry, zapewniając tym samym długotrwałe efekty.

Wskazania do zabiegu:
– obwisła, wiotka skóra, głębokie zmarszczki;
– zmiany zapalne;
– blada, matowa skóra z przebarwieniami;
– opadające powieki;
– trądzik i blizny trądzikowe;
– zaburzenia mikrokrążenia, pękające naczyńka.

Efekty po zabiegu:
– złagodzenie stanów zapalnych;
– spektakularna poprawa wyglądu skóry;
– likwidacja zmarszczek, blizn, regeneracja tkanek;
– skuteczna walka z każdego rodzaju trądzikiem;
– rozpoczyna się proces naprawczy skóry właściwej i naskórka;
– efektywne pobudzenie komórek do produkcji własnego kwasu hialuronowego, kolagenu i elastyny.

Czas trwania i cena: 50 min.

– 400 PLN

Uproszczony schemat zabiegu: oczyszczenie skóry- peeling enzymatyczny-destrukturyzowany kwas hialuronowy –peptyd macierzowy – maska krzemionkowa – żel na zakończenie zabiegu

TO JEDYNY TAKI ZABIEG STOSOWANY NA CAŁE OKO!