sauna fińska i japońska; masaż leczniczy i relaksacyjny; zabiegi na ciało; tężnia; terapia dźwiękiem gongów i mis tybetańskich; hydromasaż Microsilk; Day SPA sauna fińska i japońska; masaż leczniczy i relaksacyjny; zabiegi na ciało; tężnia; terapia dźwiękiem gongów i mis tybetańskich; hydromasaż Microsilk; Day SPA sauna fińska i japońska; masaż leczniczy i relaksacyjny; zabiegi na ciało; tężnia; terapia dźwiękiem gongów i mis tybetańskich; hydromasaż Microsilk; Day SPA
RELAKS * ZDROWIE * URODA

Moc kamieni szlachetnych i minerałów

– zabiegi oparte o kosmetyki wykorzystujące moc i bogactwo zawarte w kamieniach szlachetnych i minerałach. Pierwiastki śladowe odgrywają ważną rolę w naszej skórze. Są kluczowymi elementami do produkcji energii, syntezy kolagenu i odżywiania. Ze względu na braki i ubogość tych pierwiastków  w naszym pożywieniu rzadko minerały trafiają do naszej skóry. Dlatego najlepszym sposobem ich dostarczenia jest bezpośrednie dostarczanie poprzez kosmetyki, a najbardziej naturalnym ich źródłem są właśnie kamienie.

Relaksacyjny masaż twarzy i głowy szlachetnymi kamieniami wzmacnia działanie zabiegu, daje odprężenie, relaks i luksusową przyjemność.

Skóra tłusta i mieszana – zalecany szafir i ametyst bogaty w żelazo i krzem; zapewnia regulację wydzielania sebum, ukojenie i wzmocnienie skóry.

Skóra sucha, odwodniona i wrażliwa – zalecany bursztyn, stymuluje pięć funkcji witalnych, aktywuje system ochronny, nadaje świeżości i blasku.

Przebieg zabiegu: oczyszczanie, peeling, serum, masaż kamieniami, maska, krem.

Czas trwania i cena: ok. 90 minut – 180 PLN