sauna fińska i japońska; masaż leczniczy i relaksacyjny; zabiegi na ciało; tężnia; terapia dźwiękiem gongów i mis tybetańskich; hydromasaż Microsilk; Day SPA sauna fińska i japońska; masaż leczniczy i relaksacyjny; zabiegi na ciało; tężnia; terapia dźwiękiem gongów i mis tybetańskich; hydromasaż Microsilk; Day SPA sauna fińska i japońska; masaż leczniczy i relaksacyjny; zabiegi na ciało; tężnia; terapia dźwiękiem gongów i mis tybetańskich; hydromasaż Microsilk; Day SPA
RELAKS * ZDROWIE * URODA

Calluspeeling

– medyczny zabieg szwajcarskich lekarzy

Ekspresowy zabieg na stopy, który w przyjemny i relaksujący sposób pozwala na nowo odkryć piękno stóp i zapewnić wyjątkową miękkość skóry. Całkowicie usuwa popękany, twardy i zrogowaciały naskórek bez użycia ostrzy i frezarki. Zapobiega to niebezpieczeństwu krwawienia. Wartość ph wynosi 13 co oznacza odczyn zasadowy. Dzięki temu zabieg nie powoduje złuszczania, a efekty zabiegu utrzymują się przez długi czas.
Dzięki certyfikacji medycznej zabieg można stosować w przypadku stopy cukrzycowej, po zabiegach onkologicznych i chemioterapii.
Kosmetyki nie zawierają parabenów, formaldehydu, olejów mineralnych ani parafiny. Aktywne składniki to zioła i fitokompleksy nowej generacji.

Cena:

– 120 PLN