sauna fińska i japońska; masaż leczniczy i relaksacyjny; zabiegi na ciało; tężnia; terapia dźwiękiem gongów i mis tybetańskich; hydromasaż Microsilk; Day SPA sauna fińska i japońska; masaż leczniczy i relaksacyjny; zabiegi na ciało; tężnia; terapia dźwiękiem gongów i mis tybetańskich; hydromasaż Microsilk; Day SPA sauna fińska i japońska; masaż leczniczy i relaksacyjny; zabiegi na ciało; tężnia; terapia dźwiękiem gongów i mis tybetańskich; hydromasaż Microsilk; Day SPA
RELAKS * ZDROWIE * URODA

Ziołowe, eteryczne rytuały na ciało

Rumiankowy rytuał łagodząco-nawilżający

Rumianek ma silne właściwości przeciwzapalne, odkażające i przeciwskurczowe. Jest źródłem przeciwutleniaczy, które opóźniają procesy starzenia. Oczyszcza, zmiękcza, ujędrnia i wygładza skórę. Rytuał obejmuje: kąpiel stóp, wygładzający bio-peeling, maska kremowa z naparem z rumianku – wrapping, masaż drenująco-liftingujący, herbatka rumiankowa.

Czas trwania i cena: około 90 minut – 200 PLN

Lawendowy rytuał relaksacyjno-regenerujący

Cudownie pachnąca roślina o wyjątkowych właściwościach zdrowotnych i pielęgnacyjnych. Relaksuje, koi i odpręża. Regeneruje skórę, łagodzi podrażnienia, pobudza przepływ krwi i limfy.

Rytuał obejmuje: bio-peeling, odprężająca kąpiel z wyciągiem z lawendy, lawendowy okład na ciało, masaż, herbatka lawendowa.

Czas trwania i cena: 110 min. – 280 PLN

Różany rytuał wygładzająco-oczyszczający

Królowa kwiatów ma cudowny wpływ na skórę. Zawarte w niej witaminy C,A, B1,B2,E i K sprawiają, że działa odmładzająco i oczyszczająco. Skóra staje się elastyczna i wygładzona. Hydrokwasy delikatnie złuszczają, olejek łagodzi bóle stawów i pomaga usunąć zmęczenie. Zapach ma właściwości przeciwdepresyjne i uspokajające.

Rytuał obejmuje: bio-peeling, odprężającą terapię w saunie skalnej z olejkami różanymi, masaż body work, masaż twarzy i głowy, herbatka różana.

Czas trwania i cena: 90 min. – 250 PLN

Close
Please support the site
By clicking any of these buttons you help our site to get better