sauna fińska i japońska; masaż leczniczy i relaksacyjny; zabiegi na ciało; tężnia; terapia dźwiękiem gongów i mis tybetańskich; hydromasaż Microsilk; Day SPA sauna fińska i japońska; masaż leczniczy i relaksacyjny; zabiegi na ciało; tężnia; terapia dźwiękiem gongów i mis tybetańskich; hydromasaż Microsilk; Day SPA sauna fińska i japońska; masaż leczniczy i relaksacyjny; zabiegi na ciało; tężnia; terapia dźwiękiem gongów i mis tybetańskich; hydromasaż Microsilk; Day SPA
RELAKS * ZDROWIE * URODA

KUMARI – rytuał ujędrniający

Czy Twoje ciało nie jest już wymodelowane i utraciło jędrności w związku z nagłymi zmianami wagi lub wskutek siedzącego trybu życia? Czy chcesz zapobiec rozstępom? Czy chcesz nadać formę i wymodelować swoje pośladki? Czy chcesz mieć elastyczniejszą skórę? Czy chcesz walczyć z grawitacją i mieć bardziej jędrny biust?

Zabieg ujędrniający ciało i biust. Linia stworzona do ujędrniania tkanek i odzyskiwania linii biustu i ciała. Ma działanie nawilżające i regenerujące skórę. Stymuluje odnowę komórek dla uzyskania elastyczniejszej i bardziej jednolitej skóry.

SEKRET

Słowem kluczowym jest jędrność. Sekret tkwi w zwiększeniu naturalnej odporności skóry w rejonach, które wymagają szczególnej uwagi, aby przeciwdziałać “brakowi napięcia”, rozstępom i wiotczeniu skóry. Ważne jest, aby pamiętać, że skóra potrzebuje stałego nawodnienia i ochrony, nie tylko po to, by odzyskać elastyczność i miękkość, ale także po to, by przeciwdziałać problemom skóry i je zwalczać. Z produktami kosmetycznymi linii Lakshmi Kumari te korzystne efekty są w zasięgu ręki, dzięki olejkom eterycznym i wyciągom roślinnym (z lawendy, pomarańczy, paczuli i passiflory), które wspomagają dotlenienie komórek. Mikroalgi, alginaty i krzem zapewniają natychmiastowy, widoczny efekt liftingujący, chronią komórki przed stresem oksydacyjnym i wywołują efekt odbudowujący i wzmacniający tkanki łączące, wzmagają napięcie i elastyczność skóry. Mieszanina olejów roślinnych i masła shea, o nadzwyczajnych właściwościach odżywiających i ochronnych, zapewnia skórze napięcie i przeciwdziała jej wiotczeniu.

REZULTATY

Najważniejszym rezultatem jest miękka i elastyczna skóra. Jest perfekcyjnie odżywiona i nawilżona, co nadaje jej natychmiast gładszy i napięty wygląd. Ultra skuteczny zabieg o ważnych i korzystnych efektach dla mechanizmów zapobiegania i łagodzenia tworzenia się rozstępów. Z dnia na dzień produkty te modelują i ujędrniają krytyczne rejony, pozostawiając skórę elastyczniejszą. Zabieg, który zapewnia również piękny wygląd przez długi czas, a także nawilżoną, napiętą i widocznie ujędrnioną skórę.

Przebieg: peeling ciała, masaż ujędrniający, maska na wybraną partię ciała, masaż nóg, balsam Kumarii na wybraną partię ciała.

Czas trwania i cena: 90 min

 – 260 PLN