sauna fińska i japońska; masaż leczniczy i relaksacyjny; zabiegi na ciało; tężnia; terapia dźwiękiem gongów i mis tybetańskich; hydromasaż Microsilk; Day SPA sauna fińska i japońska; masaż leczniczy i relaksacyjny; zabiegi na ciało; tężnia; terapia dźwiękiem gongów i mis tybetańskich; hydromasaż Microsilk; Day SPA sauna fińska i japońska; masaż leczniczy i relaksacyjny; zabiegi na ciało; tężnia; terapia dźwiękiem gongów i mis tybetańskich; hydromasaż Microsilk; Day SPA
RELAKS * ZDROWIE * URODA

Rytuał „Sea Essence”

– morska terapia detoksykująca

Rytuał polecany dla każdego, zwłaszcza dla osób narażonych na stres i zanieczyszczenia. Dzięki specjalnym technikom masażu korzystnie wpływamy na skórę, oczyszczamy, zwiększamy przepływ krwi i limfy oraz polepszamy oddychanie skórne. Wszystko to pomaga w znaczący sposób pozbyć się toksyn i zwiększyć wchłanialność skóry. Inspiracją do powstania linii Sea Essence było ogromne bogactwo składników aktywnych, które możemy czerpać z głębin mórz i oceanów oraz terenów madmorskich tj.: algi wakame, ekstrakt z morszczynu, kopru morskiego oraz czerwone algi wapienne oczyszczają, ujędrniają, rewitalizują skórę. Łagodzą skutki działania niekorzystnych czynników środowiskowych. Dodatkowymi składnikami aktywnymi są: hydrolizowany kolagen, masło Shea oraz olej ze słodkich migdałów.
Kosmetyki użyte do zabiegu są łagodne, bezpieczne, oparte na naturalnych składnikach. Pozbawione parabenów, PEG, formaldehydów, wazelin oraz silikonów.

Zabieg szczególnie polecany dla skóry:
– zmęczonej, pozbawionej energii,
wymagającej odnowy i rewitalizacji;
– szczególnie narażonej na stres;
– potrzebującej nawilżenia.

Czas trwania i cena: 80 min.

– 230 PLN