sauna fińska i japońska; masaż leczniczy i relaksacyjny; zabiegi na ciało; tężnia; terapia dźwiękiem gongów i mis tybetańskich; hydromasaż Microsilk; Day SPA sauna fińska i japońska; masaż leczniczy i relaksacyjny; zabiegi na ciało; tężnia; terapia dźwiękiem gongów i mis tybetańskich; hydromasaż Microsilk; Day SPA sauna fińska i japońska; masaż leczniczy i relaksacyjny; zabiegi na ciało; tężnia; terapia dźwiękiem gongów i mis tybetańskich; hydromasaż Microsilk; Day SPA
RELAKS * ZDROWIE * URODA

Masaż leczniczy z okładem borowinowym

Borowina to bogactwo kwasów organicznych i soli mineralnych. Znana jest ze swych właściwości przeciwbólowych i przeciwzapalnych, zachowuje się jak kobiece estrogeny.
W procesie leczniczym udział biorą takie składniki borowin jak: kwasy huminowe, bituminy, białka o unikalnej strukturze, enzymy, garbniki, aminokwasy. Kwasy huminowe są związkami o budowie cyklicznej – to polikondensaty fenoli i chinonów. Mają one działanie bakteriobójcze, ściągające i przeciwzapalne, ponadto stymulują procesy immunologiczne, dając szybkie efekty kosmetyczne.

Działanie: przeciwzapalne i ściągające, bakteriobójcze i bakteriostatyczne, regenerujące tkanki, zwiększające przekrwienie skóry i tkanek.

Wskazania: przewlekłe choroby narządu ruchu, zapalne i zwyrodnieniowe, przewlekłe niedokrwienie kończyn dolnych, stany bólowe i obrzęki po stłuczeniach, złamaniach i zwichnięciach, łuszczyca, przewlekłe zapalenia skóry, regeneracja i wygładzanie naskórka.

Masaż całościowy – 80 min.

 220 PLN

Masaż pleców i karku – 60 min.

 170 PLN

Masaż wybranej części ciała – 45 min.

130 PLN