sauna fińska i japońska; masaż leczniczy i relaksacyjny; zabiegi na ciało; tężnia; terapia dźwiękiem gongów i mis tybetańskich; hydromasaż Microsilk; Day SPA sauna fińska i japońska; masaż leczniczy i relaksacyjny; zabiegi na ciało; tężnia; terapia dźwiękiem gongów i mis tybetańskich; hydromasaż Microsilk; Day SPA sauna fińska i japońska; masaż leczniczy i relaksacyjny; zabiegi na ciało; tężnia; terapia dźwiękiem gongów i mis tybetańskich; hydromasaż Microsilk; Day SPA
RELAKS * ZDROWIE * URODA

Japoński, odmładzający masaż hormonalny dla kobiet

Polecany dla kobiet z zachwianą równowagą hormonalną spowodowaną m.in. stresem, wyziębieniem narządów kobiecych i zaburzeniem cyklu miesiączkowego. Masaż działa odprężająco, niweluje bóle głowy i napięcia na karku. Harmonizuje pracę hormonów i poprawia funkcjonowanie całego organizmu.

Masaż obejmuje stopy, plecy i twarz

Masaż stóp stymuluje receptory macicy i jajników, co powoduje zwiększone wydzielanie hormonów żeńskich (wychłodzone narządy rodne to zimne stopy).

Masaż okolicy lędźwiowej zmniejsza napięcia i bóle menstruacyjne.

Masaż twarzy  – to masaż liftingujący, który poprawia napięcie skóry, pobudza przepływ limfy i krążenie krwi, dzięki temu usuwa toksyny i odżywia skórę.

Czas trwania i cena: 50 min. – 150 PLN