sauna fińska i japońska; masaż leczniczy i relaksacyjny; zabiegi na ciało; tężnia; terapia dźwiękiem gongów i mis tybetańskich; hydromasaż Microsilk; Day SPA sauna fińska i japońska; masaż leczniczy i relaksacyjny; zabiegi na ciało; tężnia; terapia dźwiękiem gongów i mis tybetańskich; hydromasaż Microsilk; Day SPA sauna fińska i japońska; masaż leczniczy i relaksacyjny; zabiegi na ciało; tężnia; terapia dźwiękiem gongów i mis tybetańskich; hydromasaż Microsilk; Day SPA
RELAKS * ZDROWIE * URODA

Zabieg Access Facelift

– odkryj piękno, którym prawdziwie jesteś.

Access Facelift jest bardzo bogatym energetycznie i bardzo wszechstronnym zabiegiem energetycznym dla naszych ciał. Potrafi zadbać zarówno o nasz komfort na poziomie zdrowia, ale także o to, aby nasze ciała miały coraz więcej i więcej energii i aby wspierały nas z lekkością i radością we wszystkich kreacja w naszym życiu. Nasze ciało bardzo pragnie być wkładem do naszego życia i w sumie po to jest, abyśmy jak najpełniej mogli doświadczyć wspaniałości bycia na tej planecie. Im bardziej dbamy o nasze ciało, tym ono ma więcej energii do tego, aby być zapleczem witalnym i energetycznym dla naszego życia.
Jakby to było zobaczyć swoje ciało zupełnie inaczej?
Jakby to było odzyskać kontakt ze swoim ciałem? Jakby to było żyć w komunii ze swoim ciałem, ponad oceną ponad osądem ponad niedoskonałością? Czego pragniesz dla swojego ciała? Jakim pragniesz, żeby ono było wsparcie dla ciebie? Twoje ciało podąży za każdą twoją prośbą… jakby to było pozwolić sobie otrzymać swoje ciało na nowo? Co jeszcze jest możliwe?
Ten zabieg odmładza nasze ciało. Odwraca i eliminuje procesy starzenia się naszego ciała…
Jeden z najpiękniejszych zabiegów energetycznych dla ciała. Piękna, pełna troski przestrzeń pozwalająca naszej twarzy i naszemu ciału wyjść ponad ograniczenia związane z wiekiem i procesem starzenia się.
A jeśli twoja twarz i twoje ciało mogą zachować pełną witalność bez skalpela i igieł, bez bólu czy traumy dla ciała. To wydaje się niemożliwe, ale nasze ciało wcale nie musi się starzeć. Nasze ciało zapisuje i pamięta wszystkie nasze doświadczenia, wszystkie nasze emocje, reakcje, nasze myśli. Pamięta wszystkie nasze i nie do końca nasze energie. Pamięta wszystko z czym się spotkało.
To jak obecnie wygląda twoje ciało jest sumą wszystkiego czego doświadczyło i często nie jest to dla naszego ciała komfortowe. Access Facelift pozwala przywrócić komfort naszemu ciału. Radość, lekkość, młodość, witalność, łatwość bycia naszemu ciału z nami i nam z naszym ciałem.

Czas trwania i cena: 30 – 40 min

 – 70 PLN

 

 

Close
Please support the site
By clicking any of these buttons you help our site to get better