sauna fińska i japońska; masaż leczniczy i relaksacyjny; zabiegi na ciało; tężnia; terapia dźwiękiem gongów i mis tybetańskich; hydromasaż Microsilk; Day SPA sauna fińska i japońska; masaż leczniczy i relaksacyjny; zabiegi na ciało; tężnia; terapia dźwiękiem gongów i mis tybetańskich; hydromasaż Microsilk; Day SPA sauna fińska i japońska; masaż leczniczy i relaksacyjny; zabiegi na ciało; tężnia; terapia dźwiękiem gongów i mis tybetańskich; hydromasaż Microsilk; Day SPA
RELAKS * ZDROWIE * URODA

Uzdrawianie rekonektywne

– to praca z nową, niespotykaną dotąd na Ziemi częstotliwością. To energia, która wykracza poza dotychczas znane metody uzdrawiania. Łączy ciało i umysł z wysoką, uzdrawiającą częstotliwością Źródła. Aktywuje i poszerza świadomość. Uruchamia procesy samoleczenia i samorealizacji. Podnosi wibracje, abyśmy mogli żyć w jedności ze sobą, ze swoją doskonałością, z innymi, z naturą.

Sesja uzdrawiania rekonektywnego trwa 30-45 min. Zaleca się od 1-3 sesji. Terapeuta jest w czasie zabiegu tylko kanałem dla napływającej energii, przekazuje ją osobie uzdrawianej. Proces uzdrawiania następuje zawsze niezależnie od oczekiwań. Nie kieruje nim ani osoba uzdrawiająca, ani uzdrawiana. To wynik działania wyższych wibracji. Aby doświadczyć uzdrowienia nie potrzebna jest wiara. Ważne jest by otworzyć się na działanie energii.
Pojawiająca się w komórkach nowa, wysoka wibracja dokonuje ich transformacji, wnosi energię, przywraca równowagę. Uzdrawianie następuje na różnych poziomach: emocjonalnym, fizycznym, mentalnym i duchowym.
Czasem zmiany widoczne są natychmiast po pierwszej sesji uzdrawiania, np. ustępuje ból, stany zapalne, urazy, innym razem poprawa następuje stopniowo. Mogą pojawić się zmiany dotychczasowych zachowań, np. zmiana smaków, uwolnienie od traum, strachu, agresji lub innych negatywnych zachowań. Proces ten rozpoczyna się w momencie pierwszego kontaktu z wysoką częstotliwością Źródła i jest kontynuowany po zakończeniu sesji.

Eryk Pearl w książce „Połączenie ze Źródłem” pisze: „Jeśli masz szczęście, to uzdrowienie nastąpi zgodnie z Twoimi oczekiwaniami, ale jeśli rzeczywiście jesteś szczęściarzem, to Twoje uleczenie objawi się w formie, o której Ci się nawet nie śniło, w formie, którą Uniwersum zamyśliło dla Ciebie.”

Czas trwania i cena: 30 – 45 min

 – 100 PLN
Close
Please support the site
By clicking any of these buttons you help our site to get better