sauna fińska i japońska; masaż leczniczy i relaksacyjny; zabiegi na ciało; tężnia; terapia dźwiękiem gongów i mis tybetańskich; hydromasaż Microsilk; Day SPA sauna fińska i japońska; masaż leczniczy i relaksacyjny; zabiegi na ciało; tężnia; terapia dźwiękiem gongów i mis tybetańskich; hydromasaż Microsilk; Day SPA sauna fińska i japońska; masaż leczniczy i relaksacyjny; zabiegi na ciało; tężnia; terapia dźwiękiem gongów i mis tybetańskich; hydromasaż Microsilk; Day SPA
RELAKS * ZDROWIE * URODA

Świecowanie uszu


Wywodzi się z medycyny ludowej znane już w czasach starożytnych. Jest zabiegiem naturalnym, skutecznym, bezpiecznym i bardzo przyjemnym. Daje fantastyczne rezultaty oczyszczające i leczące uszu i zatok.

Świecowanie uszu to zabieg, który warto zrobić sobie przynajmniej raz na pół roku, żeby przeczyścić uszy. Metodami domowymi nie da się tego, niestety, dobrze zrobić, a patyczki, które teoretycznie mają do tego służyć, tylko wpychają brud głębiej. Systematycznie świecowanie powinni mieć robione ludzie pracujący w hałasie, kurzu,  oraz osoby często latające samolotami. Zabieg jest też szczególnie polecany po wyjazdach nad morze, żeby oczyścić uszy z piasku oraz w sezonie jesiennym, żeby wzmocnić zatoki w czasie, kiedy najłatwiej o przeziębienia.

Świece produkuje się ręcznie, według tradycyjnych receptur z włókna lnianego, ekstraktu miodowego i wosku pszczelego. Nasączone są one specjalnymi olejkami leczniczymi. Podczas zabiegu do ucha dostarczane są opary olejków, a także substancje ziołowe, dzięki którym następuje leczenie podrażnionych stref. Prąd podciśnienia wyciąga wszelkie osady, zanieczyszczenia oraz nadmiar woskowiny z kanałów usznych. Ciepło stymuluje punkty energetyczne ucha i powoduje przywrócenie prawidłowego obiegu energii. Dodatkowo świece aktywizują i udrażniają węzły chłonne, limfę, usprawniają procesy metaboliczne. Zabieg jest bardzo przyjemny, relaksujący i odprężający.

Wskazaniami do tego zabiegu są:

– niedosłuch, szumy, dzwonienie w uszach
– nadmiar woskowiny,
– stany zapalne zatok przynosowych, gardła, nosa,  przewlekły katar,
– przeziębienia, nawracające się anginy, tzw. trzeci migdałek,
– nadpobudliwość, stres, nerwowość,
– zespół przewlekłego zmęczenia, zaburzenia snu,
– bóle i zawroty głowy, migreny,
– zaburzenie krążenia kręgów szyjnych oraz krążenia czaszkowego,
– wypadanie włosów.

Czas trwania i cena: 45 min

 – 60 PLN/80PLN (konchy)