sauna fińska i japońska; masaż leczniczy i relaksacyjny; zabiegi na ciało; tężnia; terapia dźwiękiem gongów i mis tybetańskich; hydromasaż Microsilk; Day SPA sauna fińska i japońska; masaż leczniczy i relaksacyjny; zabiegi na ciało; tężnia; terapia dźwiękiem gongów i mis tybetańskich; hydromasaż Microsilk; Day SPA sauna fińska i japońska; masaż leczniczy i relaksacyjny; zabiegi na ciało; tężnia; terapia dźwiękiem gongów i mis tybetańskich; hydromasaż Microsilk; Day SPA
RELAKS * ZDROWIE * URODA

Analiza kwantowa

– innowacyjna i nowoczesna metoda stanowiąca przełom w diagnostyce ciała człowieka, pozwalająca by w kilka minut dowiedzieć się jaki jest poziom witamin, minerałów, aminokwasów i enzymów w organizmie oraz poznać faktyczną kondycję narządów tj. trzustka, pęcherzyk żółciowy, jelita, nerki, płuca, serce czy mózg.

Kwantowy rezonans został opracowany na podstawie badań przeprowadzonych na astronautach. Działa wykorzystując zjawisko bioimpedancji, czyli przepływu fal elektromagnetycznych w ciele człowieka. Badanie jest bezinwazyjne i bezpieczne. Zebrane przez urządzenie informacje obejmują układ krążenia i naczyń mózgowych, funkcje przewodu pokarmowego, przedstawiają informacje o stanie mózgu, tarczycy, skóry, układu kostnego, hormonalnego, rozrodczego i odpornościowego. Analiza odpowie także na pytanie ile toksyn, metali ciężkich i alergenów zanieczyszcza organizm.

Badanie może wykonać każdy, z wyjątkiem:
• osób mających rozrusznik serca;
• kobiet w ciąży;
• przeciwwskazaniem jest także miesiączka.

Raporty przestawiają funkcje kolejnych narządów, wskazują niedobory, potencjalne problemy i zagrożenia. Sprawdzenie kompleksowej kondycji organizmu ułatwia wdrożenie skutecznych terapii i zapobiega rozwinięciu się dolegliwości i chorób.
Jak przygotować się do badania
Przed badaniem należy być na czczo lub co najmniej 2-3 godz. po jedzeniu. Tego dnia nie należy także pić kawy, herbaty i napojów energetyzujących. Unikać środków przeciwbólowych.

Cena 80 PLN – wyniki badania są wysyłane drogą elektroniczną

Close
Please support the site
By clicking any of these buttons you help our site to get better